Nyers zöldségmix - cékla, répa, alma 1kg AsPol

Raktárkészlet: VAN
Nyers zöldségmix - cékla, répa, alma 1kg AsPol

Nyers zöldségmix - cékla, sárgarépa, alma

Nyers, fagyasztott termék

1kg


2 190 Ft
Kedvencekhez
Nyomtat
Összehasonlítás
Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Vélemények
Részletek

Nyers fagyasztott zöldségmix, mely céklát, sárgarépát és almát tartalmaz darálva. Telis-tele van vitaminokkal és ásványi anyagokkal. A BARF kiegészítéseként vagy főtt etetésnél is kiváló.

Nézzük milyen hasznos vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz:

 

Cékla: A cékla más zöldségekhez képest közepes keményítő- és szénhidrát tartalommal rendelkezik. Amellett, hogy a keményítőből ad energiát, a cékla különösen magas folsav-, magnézium- és kálium tartalommal rendelkezik.

Sárgarépa: számos vitamint tartalmaz, köztük kiemelkedően A-vitamint (béta-karotin formájában), valamint B1-, B2-, B6-vitaminokat, C-, D- és K-vitamint. Ezen kívül ásványi anyagokban is gazdag, mint a kálium, kalcium, foszfor, vas és magnézium. Segíti a látást, a bőr egészségét és a sejtvédelemben is szerepet játszik

Alma: Rengeteg antioxidánst, rostot, A és C vitamint tartalmaz, melyek hozzájárulnak az egészséges csontokhoz és szövetekhez.

 

Összetétel: sárgarépa, cékla, alma

Kiegészítőeledel kutyáknak, fagyasztva tárolandó. Humán fogyasztásra szánt hústól elkülönítve olvasszuk. Emberi fogyasztásra nem alkalmas, állatok részére csomagolt termék.

Hasonló termékek
Adatok
Gyártó
AsPol
Raktárkészlet
VAN
Cikkszám
ZM1
Tömeg
1 kg/db
Vélemények
Webáruház készítés
gpwebpay